FIRMA

RAUDO - výrobní družstvo invalidů

RAUDO je výrobní, obchodní a servisní firma. Firma byla založena v roce 2004 a nyní disponuje silným lidským a technologickým zázemím, díky kterému je schopna nabídnout kvalitní produkty a služby. Firma zaměstnává převážně zdravotně znevýhodněné občany, proto mohou být zboží i služby dodávány v režimu náhradního plnění.

Více informací

Protektorovací závod

Výroba nákladních protektorů

Našim zákazníkům nabízíme ucelenou řadu kvalitních protektorů pro nákladní vozidla. Originální složení směsí a tvary profilů běhounů předurčují použití protektorů v různých provozních a klimatických podmínkách. V naší nabídce jsou jak protektory určené pro dálkovou a regionální kamionovou přepravu tak protektory určené do terénu, mimo zpevněné komunikace. Vyrábíme protektory pro záběrové i vodící nápravy, celoroční i zimní speciály.

Více informací o protektorování

Historie protektorovny

Sledujte významné události protektorovacího závodu!

2021

Scania

Scania R650 XT s návěsem Krone

Nový přírůstek do naší firemní flotily. Navyšujeme přepravní kapacitu.

2020

Návštěva senátora

Návštěva senátora Miroslava Adámka v protektorovacím závodě.

2019

Scania

Přírůstek do naší firemní flotily. Spolehlivé vozidlo pro přepravu protektorů k zákazníkům.

2018

Rekonstrukce areálu

Pracujeme na postupné rekonstrukci areálu. Proběhly terénní úpravy, výstavba nového oplocení a vjezdové brány. Současně byl na straně příjezdové komunikace umístěn obrovský reklamní poutač. Nyní nás už bez problémů najdete.

Návštěva hejtmana

Návštěva hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Oklešťka v našem protektorovacím závodě.

2017

Ringtreader RT2000

Navalení běhounu na kostru pneumatiky s pomocí moderního, vysoce automatizovaného stroje Ringtreader RT2000 vyvinutého společností Marangoni. Nově tak budeme schopni vyrábět nespojované protektory nové generace s vyšší mírou spolehlivosti a trvanlivosti.

Nové skladovací prostory

V rámci výrobního a skladovacího areálu v Petrově nad Desnou se nám podařilo získat také objekt bývalé kotelny. Nově tak můžeme celý areál spojit do jednoho celku a rozšířit potřebné skladovací prostory.

2016

Sherograf ITT 3000 SFERA

Díky speciální sherografické kameře jsme schopni odhalit i ty nejmenší skryté poškození kostry, určit místo a velikost závady a ještě lépe tak posoudit vhodnost pláště k protektorování. Specializované testovací vybavení je základní podmínkou dobré kvality výroby.

Montáž protektorovací linky

Náročná montáž a kompletace protektorovací linky. Během kompletace prošla protektorovací linka také zdařilou barevnou proměnou. Nyní v novém firemním černo/oranžovém kabátě.

Stavební úpravy v Petrově nad Desnou

Pro rozjezd výrobní linky bylo nutné provést nezbytné stavební úpravy. Součástí těchto změn bylo také vybudování zázemí pro pracovníky protektorovacího závodu.

Stěhování protektorovací linky

Demontáž a přesun protektorovací linky z nevyhovujících prostor do výrobního a skladovacího areálu v Petrově nad Desnou. Pro stěhování těžkého strojního vybavení a zejména 8 m dlouhého autoklávu vážícího několik tun bylo nutné oslovit specializovanou přepravní společnost.

Významní obchodní partneři

ročně vyrobíme více jak 7.000 nákladních protektorů pro desítky spokojených zákazníků

Všechny výrobky Vám můžeme nabídnout v náhradním plnění!

Více informací o náhradním plnění najdete na našich firemních stránkách.