Protektory RAUDO

RAUDO - výroba protektorů, ESHOP

Profil firmy

RAUDO - výrobní družstvo invalidů bylo založeno v roce 2004 jako obchodní a servisní společnost se zaměřením na zákazníky z řad významných podniků a organizací v oblasti lesního hospodářství, dopravy, stavebnictví a veřejných služeb. Firma je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 14001:2005. Firma je také členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR. Jsme držiteli prohlášení o shodnosti produkce dle předpisů EHK č.109 a držiteli osvědčení o udělení homologačního čísla. Jako zaměstnavatel zaměstnávájící osoby převážně se zdravotním znevýhodněním provozujeme chráněná pracovní místa a nabízíme tak zboží a služby v režimu náhradního plnění. Více informací naleznete v sekci o náhradním plnění.

Koncesní listtina  Členství v AZZP ČR Prohlášení Prohlášení

Dokument zobrazíte kliknutím na obrázek

Reklamační řád ke stažení zde.


RAUDO - protektorovací závod nabízí svým zákazníkům ucelenou řadu kvalitních protektorů pro užitková vozidla. Originální složení směsi a tvar profilu běhounu předurčuje použití protektoru v různých provozních a klimatických podmínkách. V naší nabídce nechybí protektory určené pro dálkovou nebo regionální kamionovou přepravu stejně jako protektory určené do terénu, mimo zpevněné komunikace. Vyrábíme protektory pro záběrové i vodící nápravy, celoroční i zimní speciály. Více informací naleznete v sekci o protektorování.


retreading line
retreading line
retreading line
protektorovací linka
retreading line
retreading line
retreading line
retreading line
retreading line
retreading line

Reference

Pražské služby a.s. Arriva a.s. INDUSTRIA-AC a.s. MEDIN a.s. ON SEMICONDUCTOR a.s. PRECIZ a.s. SCHAEFFLER a.s. SIEMENS a.s. Správa a údržba silnic JMK TON a.s. Doppravní podnik a.s. Hasičské záchranné sbory Aquasys a.s. zkušební ústav zemědělský OMEGA SERVICE a.s. MIELE a.s. Šmídl Transport a.s. L.E.S. ČR a.s. Pilana Knives a.s. Trankwalder Holoubek Group a.s. Kámen Zbraslav a.s. Lohmann a Raucher Sokolovská Uhelná a.s. CS CARGO a.s.


Návštěva hejtmana Olomouckého kraje

Záznam návštěvy hejtmana Olomouckého kraje v našem protektorovacím závodě v Petrově nad Desnou.